Medarbejdere & værkstedsledere

Jakob Kwederis

Chef for Kulturmaskinen

Jimmi Mørup Nielsen

Funktionsleder - På Plakaten

Birgitte Sabina Weinberger

Teamleder - OFF

Gitte Therese Vester

Funktionsleder - Staben

Hanne Bøgelund

Funktionsleder - Kunst og Design

Alan Askvig

Teamleder - Kulturværkstedet

Mogens Sonnichsen

Faglig Leder - Kulturværkstedet

Eva Holm

Teamleder - Tekstilværkstedet

Henrik Uglebjerg Hestbæk

Teamleder - Lerværkstedet

Ann Larsen

Teamleder - Mediegrafisk Værksted

Bjarne Gundertofte

Økonomimedarbejder - Staben

Dorthe Sørensen

Assistent - Staben

Pernille Merete Agerbeck

Administrativ medarbejder - Staben

Grethe Nancy Niemann

Administrativ medarbejder - Staben

Mikkel Toke Grønkjær

Specialist -Staben

Kim Rohde

Servicemedarbejder - Staben

Helle Juul Hansen

Værkstedsassistent - Staben

Trine Bøgholm Larsen

Kontorelev - Staben

Malthe Maasbøl

Eventkoordinatorelev

Anders Skov Andersen

Praktikant - På Plakaten

Ditte Rolle

Praktikant - På Plakaten

Kristiane Holmgård Eriksen

Praktikant - På Plakaten

Morten Holst Ellebæk Pedersen

Praktikant - På Plakaten

Tenna Faldborg

Praktikant - På Plakaten

Katrine Holst Anderson Vesterskov

Chefkoordinator - OFF

Trine Mølgaard Jensen

Festivalkoordinator - OFF

Salar Ahmadi

Praktikant - OFF

Nida Sehrish Salam

Praktikant - OFF

Laura Fyrstenberg Mclaughlin

Praktikant - OFF

Ronny Rode Eliasen

Kulturtekniker - Kulturværkstedet

René Dam Hansen

Kulturtekniker - Kulturværkstedet

Ulrik Neldeborg Pedersen

Kulturtekniker - Kulturværkstedet

Annette Schreiber

Kulturtekniker - Magasinet

Michael Bæk Eglin

Kulturtekniker - Magasinet

Peter Ovdal Larsen

Frivillig - Lerværkstedet

Dylan Christian Meldal Moritz

Praktikant - Kulturværkstedet

Kim Roland Jaskov

Værkstedsmedarbejder - Mediegrafisk Værksted

Kim Sørensen

Værkstedsmedarbejder - Mediegrafisk Værksted

Niels Ulrich Hansen

Værkstedsmedarbejder - Mediegrafisk Værksted

Nanna Caroline Christoffersen

Praktikant - Mediegrafisk værksted

Annette Blæsbjerg Lind

Værkstedsmedarbejder - Tekstilværkstedet

Annette Bonavent Hansen

Værkstedsmedarbejder - Tekstilværkstedet

Anette Pia Radoor

Praktikant - Tekstilværkstedet

Susanne Andersen

Værkstedsmedarbejder - Tekstilværkstedet

Janne Sanker Nielsen

Værkstedsmedarbejder - Tekstilværkstedet

Maria Yiacoumis Zacharias

Værkstedsmedarbejder - Tekstilværkstedet

Tesnim Sayar

Praktikant - Tekstilværkstedet

Sara Blæsbjerg Lind

Praktikant - Tekstilværkstedet

Mette Skøttegaard Simonsen

Praktikant - Tekstilværkstedet

Lonni Rasmussen

Værkstedsmedarbejder - Lerværkstedet

Kamma Andersen

Værkstedsmedarbejder - Lerværkstedet

Poul Erik Sylvestersen

Værkstedsmedarbejder - Lerværkstedet

Kathrine May Holmslykke

Værkstedsmedarbejder - Lerværkstedet

Henrik Jensen

Værkstedsmedarbejder - Lerværkstedet

Gry Holst Jensen

Frivillig - Lerværkstedet

Hannah Waitz Mortensen

Praktikant - Lerværkstedet

Marianne Prip Olsen

Frivillig - Lerværkstedet

Stine Hørup Schaumburg Olsen

Frivillig - Lerværkstedet

Barry John Elliot King

Frivillig - Lerværkstedet

Herdis Poulsen

Frivillig - Lerværkstedet

Kurt Hasager Jensen

Frivillig - Lerværkstedet

Kirsten Bjerre Hviid

Frivillighedskoordinator

Anne Katrine Bach Lassen

Frivillig - Lerværkstedet

Svend Færch

Frivillig - Lerværkstedet

Ulrik Ørtvig

Frivillig - Lerværkstedet

Torben Østergaard Hansen

Frivillig - Lerværkstedet